Teklif Al

  CAFE REST GIDA

  SICAK TOZ İÇECEKLER

  Özellikle soğuk kış günlerinde sıcak toz içecekler oldukça fazla tercih ediliyor. Grip, nezle ya da soğuk algınlığının oluşmaması ya da en kısa sürede atlatılabilmesi için dışarıdan besin takviyesi almak şarttır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için vitamin ve mineral takviyeli sıcak içecekler sayesinde daha sağlıklı bir yaşam mümkündür.

  Sıcak Çikolata

  Her insanın kendine özgü bir lezzet anlayışı bulunmaktadır. Kimisi tatlı ve aromalı, kimileri ise sütlü ya da şekersiz içeceklerden keyif alır. Pek çok insanın en çok sevdiği tatlılardan birisi çikolatadır. İnsanlara keyif veren, enerjinin yanında mutluluk verdiği kanıtlanan sıcak çikolata ise çikolatanın en beğenilen halidir. Bu içeceğin farklı tarzlarda sunulması mümkün olmaktadır. Özellikle kış aylarında sıcak çikolata işletmelerin mutlaka müşterilerine sunması gereken seçenektir.

  Salep

  Bir diğer yöresel lezzet arasında en çok beğenilen lezzetler arasında salep geliyor. Geçmişten günümüze en çok tercih edilen bu lezzete sahip olmak için firmamızla iletişime geçmek yeterli oluyor. Zira firmamız kişiye özel ürünler ile beklentilerin karşılanmasına da yardımcı oluyor. Sağlıklı ve özellikle kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan salep cafe ve restoranlar için sunulacak özel içecekler arasında yerini almıştır. Salep seçeneği sunan işletmeler bu ürünü toptan olarak satın alıp kullanabilirler.

  Chai Tea Latte İle Egzotik Lezzetleri Keşfedin

  Soğuk havalarda tercih edilen sıcak içeceklerden birisi de chai tea lattedir. Siyah çay, süt ve baharat karışımından meydana gelen chai tea latte; içerisinde bulunan vitamn ve minerallerle doğal bir antibiyotik görevi görmektedir. Firmamız bu değerli karışımı; İstanbul Beşiktaş’ta bulunan cafe, bar, restoran ve otellere tedarik ederek, İstanbul halkının bu eşsiz egzotik lezzeti almalarını sağlamaktadır.

  Masala çayı olarak da adlandırılan bu sıcak içecekle birlikte, diğer sıcak toz içeceklerin toptan ürün tedariği için firmamızla iletişime geçmek yeterlidir.  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye nakliye imkanı sunan firmamız perakende ya da toplu olarak satışını yapan firmalara,  kahve ve diğer tüm sıcak ve soğuk içeceklerin satışını yapmaktadır. Kahve ekipmanlarının yanında, endüstriyel mutfak makine ve ekipmanlarının da satın alınabileceği firmamız; tüm Türkiye genelinde profesyonel hizmet sunan firmalara,  en kaliteli ürünlerin tedarikini gerçekleştirmektedir.