Teklif Al

  CAFE REST GIDA

  Kokteyl Şurupları

  Yiyecek içecek kültürü çağın değişimine ayak uyduruyor. Artık tek düze tatların yerini, birbiriyle uyumlu tatların karışımıyla elde edilmiş olan değişik yiyecek ve içecekler alıyor. Bu değişik tatların hazırlanması içinde kokteyl şurupları önemli rol oynuyor. Bu şuruplar değişik meyvelerin özleri kullanılarak oluşturuluyor. Meyve şuruplarının şeker oranları ise fazla oluyor. Bu sebeple de 1/8 oranında sulandırılarak kullanılması tavsiye ediliyor. Şuruplar, tat olarak oldukça yoğun oldukları için tek başına kullanılmak yerine genelde içeceklerin veya yiyeceklerin içine katılarak kullanılıyor. Firma kokteyl şuruplarının ticaretini toptan veya perakende olarak yapıyor.

   

  Muz Şurubu

  Çilek Şurubu

  İrlanda Kreması Şurubu

  En İyi Kokteyl Şurupları

  İçecek sektöründe çok farklı ve özel tatlar bulunmaktadır. Kokteyl kullanımı bu özel tatlar arasında yer almaktadır. Kokteyllerin hazırlanmasında şuruplar kullanılmaktadır. Bu şuruplar içeceğe çok özel bir lezzet katmaktadır. En iyi kokteyl şurupları ile bu içecekler hazırlanabilir. Bu ürünler ise genellikle cafe, bar, restoran ve otellere tedarik ediliyor. Bu kokteyl şuruplarının içeriğinde ise alkol yer almıyor. Alkollü ürünler zaten şurup olarak nitelendirilmiyor. Bu şuruplar ise çok değişik amaçlarla kullanılabilir. Çünkü içerisine katılan her ürün de tadın yoğunlaşmasına ve farklı lezzetlerin açığa çıkmasına katkı sağlıyor. Pratik bir kullanım sağladığı içinde sıklıkla tercih ediliyor. Kullanım alanları şu şekilde sıralanıyor;

  • Alkollü ve alkolsüz içeceklerin hazırlanmasında
  • Likör yapımında
  • Pudingi vs. gibi pek çok tatlının yapımında
  • Pastaların içerisinde
  • Soğuk, sıcak veya buzlu içeceklerin hazırlanmasında
  • Keklerin içerisinde
  • Krema veya krem şantilerin hazırlanmasında

  En iyi kokteyl şurupları, değişik ürünlerin hazırlanmasında kullanıldığı gibi çok değişik tatlarda da üretiliyor. Böylece ürünlerin hem kullanım alanları genişlemiş oluyor hem de değişik damat tatlarına hitap etmek kolay hale geliyor.

  En Kaliteli Kokteyl Şurupları

   Firma en kaliteli kokteyl şurupları ticaretini geniş bir hizmet ağı ile sunuyor. Bu hizmet ağına bakıldığında İstanbul’dan tüm Türkiye’ye nakliye imkânı olduğu görülüyor. Böylece firmanın üretimi yaptığı şuruplara dileyen herkes kolay bir şekilde ulaşmış oluyor. Ayrıca firma bu alanda uygun fiyat seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Cafe ve barlarda bu içeceklere ulaşabilirsiniz. İşletmeler ise bu şuruplara toptan ve perakende fiyatları ile ulaşabilirler.

   

  Vanilya Şurubu

  Beyaz Çikolata Şurubu

  Kivi Şurubu

  Turunç Şurubu

  Karpuz Şurubu

  Limon Şurubu

  Nane Şurubu

  Mango Şurubu

  Şeftali Şurubu

  Çikolata Şurubu

  Karamel Şurubu

  Nar Şurubu

  Fındık Şurubu

  Hindistan Cevizi Şurubu

  Kavun Şurubu

  Ananas Şurubu

  Şeker Şurubu

  Yeşil Elma Şurubu

  Böğürtlen Şurubu

  Frambuaz Şurubu

  Damla Sakızı Şurubu

  Karadut Şurubu

  Yaban Mersini Şurubu

  Badem Şurubu