Teklif Al

  CAFE REST GIDA

  KAHVELER

  Dünya genelinde vazgeçilmeyen tatlardan birisi kesinlikle kahvedir. Kahveler sahip olduğu o muhteşem tat ve kokusuyla kahve severlere ayrı bir lezzet şöleni sunuyor. İstanbul Beşiktaş’ta cafe restoran ve otellere tedarik imkanı sunan firmamız ise sadece kahve lezzetleri için gerekli olan kahve ürünleri ile sınırlı kalmıyor ve tüm sıcak ve soğuk içeceklerin satışını gerçekleştiriyor.

  Türk Kahveleri ve Aromalılar

  Kahve denildiğinde akla ilk olarak bizim için Türk kahveleri gelmektedir. Bu kahveler klasik tadın yanında farklı aromalarla zenginleştirilmiş şekilde sunulmaktadır. Bu aromalılar zamanla Türk kahvesinin tüketimini arttırmıştır. Cafe ve barlar bu kahve çeşidini tüketicilerine sunmaktadır.

  Klasik kahvenin farklı aromalarla zenginleştirilerek oluşturulan aromalı Türk kahveleri ise yeni neslin en beğendiği içecekler arasında yer alıyor. Böylece Türk kahvesi gibi yöreseller zengin içeriklerle yenilenerek, farklılık arayanların beğenisine sunuluyor. Firmamızla irtibata geçerek, İyi işlenmiş kahveyi en iyi şekilde sunmak için gerekli olan kahve ekipmanları ve profesyonel kahve makineleri toptan olarak satın alınabilmektedir.

  Aromalı Türk Kahveleri ve Yöreseller

  Gün içerisinde sıcak bir mola vermek isteyen kişiler için kahve çeşitleri mükemmel bir seçenektir. Kahveler genel tatların yanında özel ve yöreseller olarak ayrılmaktadır. Bu yöreseller tatlar da artık cafelerde ve restoranlarda tüketilmek üzere sunulmaktadır.  Bu özel tatlar arasında aromalı Türk kahveleri de bulunmaktadır. İnsanların yoğun olarak bulundukları bar, cafe ya da restorant ve otellere hizmet sunan firmamız; kaliteli kahve keyfi yaşatmak için profesyonel mutfak ekipmanlarının satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız kişiye özel ürünlerin tedarikini gerçekleştirirken, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye nakliye imkanı sunarak, bu lezzetlerden tüm vatandaşlarımızın yararlanmasını sağlıyor.

  Espresso

  Kahve çeşitleri arasında son yıllarda en sık rastlanılan türlerden birisi espressodur. Espresso; hızlı ve pratik hazırlanabilmesi yanında, alışık olunmayan farklı bir tada sahip olması nedeniyle oldukça fazla talep görüyor. Tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de severek tüketilen espressolar; aslında kahvenin basınç uygulanarak demlenme şeklidir. Bu da sert bir tat ve yoğun bir kıvam kazanmasını sağlamaktadır.

  Bu nedenle daha çok süt, çikolata ya da diğer tatlandırıcılarla yumuşatılarak tüketilmektedir. Böylece espressolar;  katılan tatlarla,  hafif aromalılar arasında en çok beğenilen sıcak içeceklerden birisi haline gelmiştir. Bu ürünlere perakende olarak ulaşılarak işletmelerde kullanılmaktadır.