Teklif Al

  Blog

  Cafe Rest Gıda / Genel  / Kahve Toptancısı Cafe Rest Gıda

  Kahve Toptancısı Cafe Rest Gıda

  Yeni nesil hizmet anlayışında etkili bir hizmete imza atan Cafe Rest Gıda olarak, kişiye özel kahve hizmeti sağlamaktayız. Tüm kahve ürünlerinin temini noktasında etkili bir hizmet sunmakta ve kurumlara ve kişilere hizmet vermekteyiz. Kahve toptancısı caferest gıda olarak kahve ürünleri ve kahve makineleri alanında geniş çaplı bir hizmet sağlamaktayız. Bu alanda; otellere, cafe ve barlara, restoranlara toptan ve parekende bir şekilde kahve satışı sunmaktayız.

  Soğuk ve sıcak kahve çeşitlerinin otellere, restoranlara, cafe ve barlara taze ve toptan şekilde satışını gerçekleştirmekteyiz. Tüm Türkiye’de hizmet veren caferest gıda, endüstriyel kahve makinesi dağıtımını da gerçekleştirmektedir. Private Label (kişiye özel) üretim yapan firmamız kaliteli ve taze kahvelerin dağıtımını yeni nesil hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz.

  Private Label Üretim Hizmeti
  Kahve ürünleri ve endüstriyel kahve makinelerin temini konusundan profesyonel bir hizmet sağlayan firmamız, başta Beşiktaş olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Sıcak ve soğuk kahve ürünlerinin teminini kalite standartlarında ve kişiye özel gerçekleştirmekteyiz. Müşteri merkezli çalışan firmamız, toptan ve parekende satışlar yapmaktadır.

  Üst düzey bir çalışma prensibi ile otel, bar, cafe ve restoranlara toptan satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli kahve ürünleri ve endüstriyel kahve makineleri kahve toptancısı caferest gıda garantisi altında siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

  Tüm Kahve İhtiyaçlarınız İçin Cafe Rest Gıda!
  Kahve toptancısı caferest gıda olarak Beşiktaş ilçesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de etkili bir satış dağıtım gerçekleştiren firmamız, birçok alanda yer almaktadır. Firmamız, kahve makineleri, soğuk ve sıcak kahve üretimi, endüstriyel mutfak ekipmanları gibi birçok alanda hizmet vermektedir. İhtiyaçların karşılanmasına yönelik bir hizmet politikası belirleyen firmamız, müşteri memnuniyetini %100 karşılamaktadır.

  Yenilikçi ve gelişime açık bir vizyon ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Toplumsal faydayı üst düzeyde tutan misyonumuz sayesinde bugün Türkiye’nin her yerine toptan ve parakende satış yapmaya devam ediyoruz. Özellikle toptan olarak kahve tedariği noktasında firmamız her zaman üst düzeyde bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Siz de bu tür hizmetlere ayrıcalıklı bir şekilde sahip olmayı isterseniz; firmamızı tercih edebilirsiniz!

  No Comments

  Post a Comment