Teklif Al

   

  HAKKIMIZDA

  Caferest Gıda

  HAKKIMIZDA

  Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri dostu bir hizmet anlayışını benimseyen Caferest Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. nitelikli bir hizmete imzasını atmaktadır. 2017 yılından bu yana etkili bir hizmetin içerisinde yer alan Caferest; kahve temini noktasında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerin toptan olarak tedarik edilmesi konusunda üst seviyede bir hizmetin içerisinde yer alan Caferest; kişiye özel de üretim yapmaktadır.

  Kahve ürünleri denilince kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer alan Caferest Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş; toptan ve perakende olarak kahve ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Her zaman müşteri merkezli bir çalışmanın merkezinde yer alan Caferest; cafe, bar, restoran ve otellere toptan ve perakende ürün temini noktasında üst düzeyde bir performans ortaya koymaktadır. Geniş kapsamlı bir faaliyetin merkezinde yer alan Caferest; kurulduğu ilk günden itibaren, etkili bir hizmetin de içerisinde yer almaktadır.

  İstanbul Beşiktaş başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet sunma kabiliyetine sahip olan Caferest; kahve makinelerinin temini noktasında iddialı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Profesyonel kahve makinelerini toptan olarak tedarik etmek noktasında üst düzeyde bir çalışmanın içerisinde yer alan Caferest; endüstriyel mutfak makineleri ve ekipmanları konusunda da etkili bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Böylece ihtiyacın karşılanmasına yönelik olarak etkili bir çalışma ortaya koyan Caferest; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

  Caferest; private label yani kişiye özel üretim noktasında etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Yeni nesil hizmet anlayışına sahip olan Caferest; kahve ürünlerinin temini noktasında avantajlı çalışmalara imzasını atmaktadır. Böylece kahve makineleri, mutfak makineleriyle birlikte ekipmanların da temini noktasında Caferest; üst düzeyde bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır.

  Vizyonumuz

  Caferest; her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik çalışmalara imzasını atmaktadır. Gelişimsel ve yenilikçi bir vizyona sahip olan firmamız; üst seviyede bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

  Misyonumuz

  Caferest, profesyonel bir çalışma biçimini benimsemiş, üst düzeyde bir performans ortaya koyabilme kabiliyetine sahiptir. Her zaman sorumluluk bilinci içerisinde yer alan Caferest, her zaman işlevsel bir çalışmanın içerisinde yer almayı misyon edinmiştir. Bundan dolayı faaliyetlerini yürütürken, toplumsal faydayı her zaman üst sırada tutmaktadır.

  Caferest Gıda

  Teklif Al

  REFERANSLAR