Teklif Al

  CAFE REST GIDA

  SOĞUK İÇECEKLER

  FROZEN

  Damak tadına göre farklı malzemelerin kullanılabildiği ve çeşitlendirmenin kolay olduğu ürünlerden olan frozen yaz aylarının içeceğidir. İçinde bol miktarlarda buz bulundurur. Meyvelisi, kahvelisi ve dondurmalısı gibi çeşitlerini bulmak mümkündür. Baharatlar da bu ferah içecek içerisinde kendine yer buluyor. Bu nedenle her damak tadına hitap etmesi kolaylaşmaktadır. Ayrıca farklı tatlardan hoşlananlar için de ideal bir seçenektir.

  Ferah bir tat bırakması nedeniyle yazın sevilen içecekleri arasında yer alıyor. Keyifli sohbetlerin tatlı eşlikçisi olan bu içeceği hazırlamak için buzu parçalayabilecek güçte mutfak robotları gerekiyor. Lezzetli tadının yanı sıra göze hitap eden hoş tasarımları da onu öne çıkarmaktadır. Kakao, vanilya, Hindistan cevizi ve tarçın burada en çok talep edilen baharatlardandır.

  Smoothie

  Sağlıklı beslenmek isteyenlerin ve sporcuların yoğun bir şekilde tükettiği içeceklerden olan smoothie, besleyici ve doyurucudur. Taze meyvelerden ya da sularından elde edilebilmektedir. Süt ve yoğurt alternatifiyle de içeceği hazırlamak mümkündür. Besleyiciliği arttırmak meyve ve sebzenin tazeliğine dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca yulaf ve keten tohumu tarzı ürünlerle de içeceği destekleyebilirsiniz.

  Soğuk olarak tüketilen içecek besleyici olduğu kadar lezzetledir de. Onu diğer meyve sularından ayıran özellik ise oldukça yoğun bir kıvamı olmasıdır. Hazırlarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. İşlenmiş şekerler yerine meyvelerden gelen doğal şekerler ön plandadır. Sevdiğiniz her tür meyve ve sebzeyi kombin ederek bu içeceği blender ile kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Doğru şekilde hazırlanıp tüketildiğinde şişkinlik hissinin hafiflemesine yardımcı olur.

  Kavun Aromalı Püre

  Çilek Aromalı Püre

  Kivi Aromalı Püre

  Orman Meyveli Aromalı Püre

  Şeftali Aromalı Püre

  Böğürtlen Aromalı Püre

  Çarkıfelek Aromalı Püre

  Limon Aromalı Püre

  Frambuaz Aromalı Püre

  Karadut Aromalı Püre

  Muz Aromalı Püre

  Yeşil Elma Aromalı Püre

  Mango Aromalı Püre

  Karpuz Aromalı Püre

  Mandalina Aromalı Püre

  Ananas Aromalı Püre