Teklif Al

  CAFE REST GIDA

  DEKOR VE PROFESYONEL SOSLAR

  Soslar özellikle tatlılarda çok güzel bir aroma oluşturmaktadır. Bu sosların hazırlandığı meyvenin ve çikolatanın tadını tam olarak sosa geçmesinin sağlanması profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Müşterilerinize en güzel sunumlar yapmak için ihtiyaç duyacağınız dekor sosları firmamızdan temin edebilirsiniz. Tabakların daha hoş ve cezb edici bir lezzet şölenine dönüşmesi adına dekor soslardan faydalanabilirsiniz. Restoran ve otellere tedarik yapan firmamız, dekor ve profesyonel sosları sunmaktadır. Dekor soslar ve profesyonel soslar çeşitlerimiz şu şekildedir;

  DEKOR SOSLAR

  Karamel Dekor Sos

  Frambuaz Dekor Sos

  Çikolata Dekor Sos

  Çilek Dekor Sos

  Beyaz Çikolata Dekor Sos

  Vanilya Dekor Sos

  PROFESYONEL SOSLAR

  Karamel Bar Sos

  Beyaz Çikolata Bar Sos

  Bitter Çikolata Bar Sos

  Dekor Soslarımız;

  • Karamel dekor sos
  • Frambuaz dekor sos
  • Çikolata dekor sos
  • Çilek dekor sos
  • Turunç dekor sos
  • Beyaz dekor sos
  • Vanilya dekor sos

  Profesyonel Soslarımız;

  • Beyaz çikolata
  • Karamel
  • Bitter çikolata

  Şeklinde olurken cafe, otel, restoran gibi işletme ve firmalara yönelik tedarik satış işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir. Toptan ve perakende şekilde kurumsal bir hizmet ortaya koyan firmamızdan dekor amaçlı ya da profesyonel soslar konusunda sipariş verebilirsiniz.

  En Güzel Soslar

  Görüntüsü ve aynı zamanda kaliteli içeriğe sahip en güzel soslar için siparişlerinizi verebilirsiniz. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye nakliye hizmeti verildiğinden dolayı her nerede olursanız olun ürün gönderimi yapılmaktadır. Dilerseniz toptan şekilde de daha makul fiyatlarla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Özel ambalajlı, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kaliteli sos çeşitlerini hızlı şekilde temin edebileceksiniz. Garantili ve güvenli bir şekilde teslimatlar yapıldığından dolayı dilediğiniz zaman bu konuda taleplerinizi iletebilirsiniz.

  Sos çeşitleriyle kalmayıp toptan kahve, bitki meyve çayları, kahve makineleri gibi her türlü endüstriyel ürün tahsisi gerçekleştirilmektedir. Tüm bu ürünlerin kısa sürede elinize geçmesi söz konusu olmaktadır. Bu konuda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.

  En Güzel Profesyonel Soslar

  İşletmenize gelen misafirlerinizi memnun edebilmeniz adına kullanacağınız soslarında kaliteli olması önemlidir. Birbirinden farklı içeriklere sahip olan sosları sunan firmamızda, profesyonel sos satın alabilirsiniz. Karamel, beyaz çikolata ve bitter çikolata çeşitlerine sahip olan profesyonel soslarımızla tabaklara ayrı bir şölen kazandırabilirsiniz.

  En güzel profesyonel soslar ve aynı zamanda da Private Label( kişiye özel üretim) gibi konularda da destek alabilirsiniz. Her türlü taleplerinizi kurumsal odaklı bir şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.