Teklif Al

  CAFE REST GIDA

  Bitki ve Meyve Çayları

  İçecekler soğuk veya sıcak olarak günlük yaşamımızda çok özel bir yere sahip bulunmaktadır. Bu çayların farklı lezzetler olarak sunulmasında çalışma yapan birçok firma bulunmaktadır. Cafe, bar otellerden restoran sektörüne kadar müşterilerin sıcak ve soğuk tüketim ihtiyacını karşılamaktayız. Lezzetli, müşterilerinizin seveceği kalitedeki sıcak ve soğuk içecekleri perakende satış gerçekleştiren firmamızdan temin edebilirsiniz. En güzel sıcak içeceklerden biri olarak sunduğumuz bitki ve meyve çayları üretimi konusunda işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda iletmekteyiz. Aklınıza gelebilecek her çeşit aromaya sahip sağlıklı bitki ve meyve çabalarını sunmaktayız.

  Toptan ve perakende hizmetlerine yer veren kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bitki ve meyve çayları zengin çeşitliliğe sahiptir. Papatya, rezene, ıhlamur, adaçayı gibi bitki çayların haricinde kuşburnu, elma, nar, çilek, ahududu, orman meyveli çaylara kadar hepsinin tedarik ve satışı gerçekleştirilmektedir.

  Ada Çayı

  Elma Tarçın Çayı

  Hawaii Cocktail

  Ihlamur Çayı

  Karışık Meyve Aromalı Çay

  Kış Çayı

  Kuşburnu Çayı

  Limonlu Yeşil Çayı

  Nane Limon Çayı

  Orman Meyveleri Aromalı Çay

  Papatya Çayı

  Rhubarb Çayı

  Yaseminli Yeşil Çay

  Yeşil Çay

  Elma Çayı

  En Güzel Meyve Çayları

  Meyvenin sağlıklı, doğal ve aynı zamanda lezzetli aromasını artık çaylarınızda hissetmeye başlamış olacaksınız.  Otel, restoranlardan cafelere kadar birçok yere hizmet veren firmamız Türkiye’nin tüm noktasına nakliye sağlamaktadır. En güzel meyve çayları ürün yelpazesinde barındıran firmamızdan kusursuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

  Restoran ve otellere tedarik işlemlerimizi itinayla gerçekleştirmekteyiz. Ürün eksikliğini firmamız aracılığıyla en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz pek çok farklı aromalara sahip olan çayları hızlı teslimatlarla adresinize göndermekteyiz.

  En Kaliteli Meyve Çayları

  En kaliteli meyve çayları artık bir telefon kadar uzağınızda olacaktır. Sürekli olarak tedarik, satış konularında hizmet verdiğimiz için artık firma ihtiyaçları hızlı şekilde karşılanacaktır. Sadece meyve, bitki çaylarına yönelik değil endüstriyel mutfak makine, toptan kahve gibi gereksinimlerinizin de karşılanmasına yardımcı olmaktayız. En kaliteli çaylara bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye nakliye sağlayan kurumsal firmamızla, ürün ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayacaksınız. Firmamız aynı zamanda kişiye özel üretimler de yapmaktadır. Farklı bir marka adı altında özel üretimler yaptırmak adına firmamızdan talep edebilirsiniz. İstediğiniz isim ve niteliklere sahip olan ürünler için yapmanız gereken ise hemen firmamızla iletişime geçmektir. Böylece firmamızın bünyesindeki yetkili kişilerimiz tarafından isteklerinize uygun standartlarda üretimler hazırlanacaktır. Sıcak ve soğuk çaylar konusunda ihtiyacınızın karşılanması konusunda sizlere destek olmak üzere hazır bulunmaktayız.